Головна Новини області Кіровоград: видурювали телефони

Кіровоград: видурювали телефони

0
ПОШИРИТИ

У Кіровограді затримали малолітніх шахрайок. Місцеві жительки, 15 та 17 років, скоїли низку шахрайств в обласному центрі. Зловживаючи довірою, дівчата «видурювали» у перехожих мобільні телефони.

За цими фактами розпочато кримінальне провадження.

– Провівши ряд розшукових заходів, правоохоронці вийшли на слід зловмисниць, – повідомив начальник Кіровоградського відділу поліції Ігор Пайлик. – Неповнолітні вже зізналися у скоєнні щонайменше 5 шахрайств. Поліцейські перевіряють їх причетність до інших кримінальних правопорушень на території міста.

Жертвами аферисток стали громадяни віком від 15 до 35 років. Помітивши у руках перехожого дорогий телефон, дівчата знайомилися з ним й generic cialis india пропонували прогулятися. Потім просили мобілку, щоб зателефонувати. Поки одна відволікала власника телефону, інша сідала з чужим гаджетом у таксі, яке заздалегідь викликав їх знайомий.

У подальшому викрадені засоби lady era pills зв’язку шахрайки продавали. Отримані грошові кошти у сумі від 1000 до 2000 гривень витрачали на розваги та власні потреби.

Стосовно зловмисниць розпочато кримінальне провадження.