Головна Новини області Кіровоград: відбулися нові призначення прокурорів

Кіровоград: відбулися нові призначення прокурорів

0
ПОШИРИТИ

Прокурор Кіровоградської області Михайло Гаврилюк представив двох новопризначених прокурорів – міста Кіровограда та Голованівського району. Так, згідно наказів Генерального прокурора України прокуратуру міста Кіровограда очолив

радника юстиції Євген Васильєв, в lady-era pills свою чергу прокурором Голованіського району призначено радника юстиції Максиміліана Горщака.

У ході представлення, прокурор області наголосив, що новопризначеним керівникам необхідно мобілізувати очолювані ними колективи для ефективної, наступальної діяльності з метою   утвердження верховенства права та досягнення  реальних результатів  консолідованої роботи  в інтересах держави та громади.

Крім того, прокурор області зазначив, що невідкладними до виконання завданнями є подолання корупції,  недопущення зловживань у бюджетній сфері та посилення боротьби з незаконним обігом наркотиків.

Довідково.

Євген Олександрович Васильєв. Народився 14 жовтня 1983 року. У 2005 році закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю правознавство. В органах прокуратури працює з 2008 року.

Максиміліан Леонідович Горщак. Народився 21 червня 1980 року. У 2005 році закінчив Одеську національну юридичну академію. В органах прокуратури Кіровоградщини працює з 2005 року.

Джерело: Прес-служба прокуратури Кіровоградської області