Головна Новини області Кіровоград: троянди замість чорнобривців

Кіровоград: троянди замість чорнобривців

0
ПОШИРИТИ

IMG_9412Кіровоград святкує свою 260-ту річницю. Із нагоди свята в суботу в центрі міста було особливо багатолюдно. Треба віддати належне, багато кіровоградців прийшло на Площу Героїв Майдану, на якій комфортно почувалися як політичні партії із громадськістю, які продовжують протестувати проти призначення головою ОДА С. Кузьменка, так і органызатори розважальних заходів для дітей та молоді. Та нашу увагу привернуло дещо інше. Яскравим мереживом виділявся павільйон, де виставили для продажу

саджанці. Як з'ясувалося, це працівники ланфшартної майстерні "Пан Тюльпан" приїхали продавати свої троянди.

Пані Валентина, яка охоче погодилася показати, які сорти вони сюди привезли, назвала доволі прийнятну ціну – 30-60 грн. за шт. Та цікаве інше: виявляється, до Дня міста працівники майстерні започаткували акцію "Подаруй місту троянду!" Зокрема, IMG_9414купивши саджанець, його можна було подарувати Кіровограду, висадивши на клумбу перед ОДА. Там справді  почали висаджувати невеликий газончик із троянд. Щастить місту на квіти!

Нагадуємо: за попередньої влади біля ladyera ОДА, як і у всьому місті, масово висаджували чорнобривці. Що ж, часи змінюються, а владу, як і раніше не дуже люблять – сміттєвий контейнер  для політиків продовжує стояти на Площі Героїв Майдану в Кіровограді.