Головна Новини області Кіровоград: шахрайство на відстані

Кіровоград: шахрайство на відстані

5
ПОШИРИТИ

21-річний кіровоградець шляхом обману заволодів золотим ланцюжком жительки Донецької області, завдавши потерпілій матеріальної шкоди на суму

близько 10 тисяч гривень.

Мешканка Донеччини звернулася до Кіровоградського відділу поліції з заявою про шахрайство. Жінка розповіла, що розмістила у мережі Інтернет оголошення про продаж золотого ланцюжка. На пропозицію відгукнувся кіровоградець. Під час переписки продавець та покупець домовилися про передачу товару через службу кур’єрської доставки.

Посилку із золотим ланцюжком, вагою близько 14 грамів, була відправлена до Кіровограда. Як тільки адресат отримав її, швиденько підмінив коштовну прикрасу на недорогу підробку й повернув товар, мотивуючи це тим, що ланцюжок не має відповідного клейма.

«У результаті проведення розшукових дій поліцейські менш ніж за добу встановили місцезнаходження зловмисника, – повідомив начальник Кіровоградського відділу поліції Ігор Пайлик. – Отриманий злочинним шляхом золотий ланцюжок аферист продав, а виручені від продажу грошові кошти у сумі 7 тисяч гривень витратив на власні потреби. Правоохоронці встановлюють усі обставини справи та проводять перевірку на причетність зловмисника до інших аналогічних кримінальних правопорушень».

Зловмиснику загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

За матеріалами ГУНП в Кіровоградській області