Головна Статті Кіровоград: потрібні подарунки до Нового року

Кіровоград: потрібні подарунки до Нового року

0
ПОШИРИТИ

Подарунки до Нового року. Напередодні Нового року колектив обласної філармонії отримав святковий подарунок від голови

облдержадміністрації Сергія Кузьменка. Вітаючи під час концерту «А музика звучить…» творчий колектив обласної філармонії, очільник області вручив директору мистецького закладу Миколі Кравченку ключі і паспорт на сучасний автобус «Неоплан», пише 0522. fast valtrex delivery
Для колективу обласної філармонії зазначена подія стала приємною несподіванкою, адже старенький «Ікарус», яким артисти пересувалися раніше, прослужив філармонії більше 30 років і вже давно потребував заміни.
– Під час концерту, який нам подарували артисти філармонії, ми вкотре переконалися, що тут працюють надзвичайно талановиті люди. Особливо необхідно цінувати це у наш непростий час, коли кожному з нас потрібні позитивні емоції, і ми таку можливість маємо саме завдяки нашим артистам, – відзначив Сергій Кузьменко.
– Відтепер не лише у Кіровограді, а по всій області кожен бажаючий матиме можливість долучитися до світу прекрасного, ознайомитися з творчістю майстрів сцени обласної філармонії, а самі артисти зможуть пересуватися у комфортних умовах на сучасному автобусі, – наголосив голова облдержадміністрації.
lady era pills