Головна Новини області Кіровоград попрощався ще з одним своїм героєм

Кіровоград попрощався ще з одним своїм героєм

0
ПОШИРИТИ

18 вересня кіровоградці прощались із капітаном армії начальником інженерної служби військової частини (польова пошта В 2336) Олегом Кулигіним, який загинув 14 вересня цього року під час обстрілу Донецького аеропорту. 

Військовослужбовець, якому було 43 роки, проживав у Кіровограді, працював на Інгульській шахті начальником дільниці №7. У нього залишились дружина та lady era pills двоє синів.

У березні він був першим із працівників шахти, призваних до лав Збройних сил України. До направлення в зону АТО служив у Кіровоградському полку спецпризначення. Його позивний був "Шахтар".
– Як не гірко, але наш колега загинув під час чергового так званого перемир’я, яке бойовики та російські агресори використовують для нарощування воєнної напруги, – розповіли гірники. – Не випадково посилення обстрілів аеропорту з надпотужної зброї в неділю, 14 вересня, сталося відразу після заходження на українську території російського "гуманітарного конвою", з яким, вірогідно, було доставлено й нову зброю. В усякому разі, про її застосування напередодні загибелі розповів нам телефоном сам Олег.
Прощання з воїном відбулося на Театральній площі обласного центру. Провести в останню путь загиблого прийшли його колеги по роботі, військовослужбовці, представники обласної та міської влади. Вони зазначали, що захищати Вітчизну йдуть кращі з нас. От і Олег Кулигін був прекрасним фахівцем, надзвичайно комунікабельною та відкритою людиною, захоплювався гірськолижним спортом. Він любив життя у всіх його вимірах і не втрачав оптимізму навіть у зоні бойових дій. У колективі він користувався не просто повагою, його любили.
Поховали Олега Кулигіна на алеї Слави Рівненського кладовища.
Сьогоднішній день, 18 вересня, оголошений у Кіровограді Днем жалоби.