Головна Новини області Кіровоград: планується онлайн-трансляція сесій міськради

Кіровоград: планується онлайн-трансляція сесій міськради

0
ПОШИРИТИ

Керівники виконавчих органів міської ради продовжують готувати галузеві програми соціально – економічного розвитку Кіровограда на 2016 рік для їх внесення на розгляд депутатським корпусом.  29 січня заходи своїх програм обговорювали  з міським головою Андрієм Райковичем очільники

п’яти управлінь і відділів: управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту lady-era pills населення – Сергій Коваленко, управління власності та приватизації комунального майна – Сергій Васильченко, відділу по роботі із засобами масової інформації – Сергій Якунін, управління адміністративних послуг-  Антон Шевченко та сектору інформаційного та комп’ютерного забезпечення – Оксана Бабаєва. У програмі, яку вона представила є  низка новинок. Програмою передбачається, що цього року буде модернізуватися сайт міської ради , а ще планується запровадити он-лайн трансляції засідань сесії міської ради та її постійних комісій. Запровадять у 2016 і електронні петиції.

Всі проекти walmart levitra promotion програм виставлені на офіційному сайті міської ради, долучитись до їх обговорення та направити свої пропозиції розробникам програм може кожен охочий.

Джерело: Кіровоградська міська рада