Головна Новини області Кіровоград: нова черга для учасників АТО

Кіровоград: нова черга для учасників АТО

27
ПОШИРИТИ

Напевно, що черга на отримання землі для учасників АТО буде змінено. Кіровоградська міська рада працює над розробкою єдиної черги учасників АТО на отримання земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво.

Причиною початку цих робіт став конфлікт навколо виділення земель учасникам АТО в Кіровограді, повідомив під час сьогоднішнього засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища заступник міського голови Олександр Грабенко, передає кореспондент УНН-Центр.

"Це ladyera питання гостро стоїть в Кіровограді. Ми спільно із земельним управлінням, радником міського голови і громадськими організаціями, які опікуються питаннями військових, провели нараду і вирішили, що треба створити нову чергу учасників АТО на отримання земельних ділянок. Цей журнал, який існує до сьогодні, нічим законодавчо не передбачений. Тому ми вирішили створити список учасників АТО, які принесли заяви на отримання землі, і затвердити його рішенням міської ради. Список вже є, але продовжують надходити заяви. Ймовірно, доведеться вносити зміни до реєстру раз на місяць", – повідомив Олександр Грабенко.

Заступник міського голови розповів, що таким чином працюють окремі міста України, cyctotec buy uk тож Кіровоград запозичить їхній досвід. Однак напередодні затвердження такої черги, необхідно створити спеціальне положення про взяття на облік і порядок надання земельних ділянок учасникам АТО.

Над цим питанням працюватимуть протягом тижня. Проект рішення Кіровоградської міської ради подадуть на розгляд профільної депутатської комісії на наступному засіданні.

Нагадаємо, у Кіровоградській міській раді діяв журнал, до якого записували учасників АТО, які претендують на отримання землі. Однак минулоріч навколо цього журналу та земельними ділянками в одному з масивів виник конфлікт між самими військовими.