Головна Новини області Кіровоград: кіоски демонтують комунальні служби

Кіровоград: кіоски демонтують комунальні служби

0
ПОШИРИТИ

Незаконно встановлені тимчасові торгівельні споруди lady era pills по вулиці Преображенській напроти дитячої обласної лікарні павільйони

«Хот-Дог” і «Сладкая лавка» будуть демонтовані. Таке рішення прийняв виконавчий комітет Кіровоградської міської ради сьогодні, 26 січня, враховуючи висновки комісії з overnight atenolol on line демонтажу тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності.

Своїм рішенням виконком визначив    для    власників    тимчасових   споруд строк для добровільного їх демонтажу з приведенням земельної ділянки у належний стан, з відновленням благоустрою. Термін доброї волі складатиме 15 робочих днів з моменту публікації даного рішення на офіційному сайті Кіровоградської міської ради в мережі Інтернет  (http://kr-rada.gov.ua) та у найближчому номері офіційного вісника Кіровоградської міської ради “Вечірня газета».
Управління    містобудування     та     архітектури     повинно надіслати прийняте рішення власникам павільйонів рекомендованим листом з повідомленням про вручення та повідомити їх про дату демонтажу у разі відмови зробити це самотужки.

Управління  виступить також організатором примусового знесення торгівельних точок, а безпосередній демонтаж здійснять комунальні підприємства “Міськсвітло”, “Теплоенергетик”, “Кіровоградська аварійно – диспетчерська служба”, “Кіровоград – Універсал 2005”.
– Ми попереджали усіх власників МАФів у Кіровограді про необхідність дотримання законодавства, – наголосив під час засідання виконкому міський голова Андрій Райкович. – Час діалогу спливає. Усі законослухняні власники павільйонів добровільно оформили всі дозволи і всю належну  документацію і погодилися власними силами перенести свої торгівельні споруди в інше, визначене місце. З тим, щоб напроти дитячої обласної лікарні були облаштовані такі необіхідні для закладу зупинка громадського транспорту і паркінг для автомобілів, на яких привозять хворих дітей.

Джерело: Кіровоградська міська рада