Головна Новини області Кіровоград: хто поклав у пакети гречку? (Фото, Відео)

Кіровоград: хто поклав у пакети гречку? (Фото, Відео)

0
ПОШИРИТИ

DSC00382Сьогодні на прес-конференції в Кіровограді голова громадської організації “Рідний Кіровоград” А. Табалов заявив про те, що ті, хто звинувачує його у підкупі виборців, не знає межі між підкупом і

благодійністю. Лише з 5 вересня стартувала виборча кампанія чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, і з цього часу роздача продуктів вважається підкупом виборців.

До цієї дати оприлюднені факти  є благодійною допомогою, а благодійністю громадська організація займається постійно.

Нагадаємо: екс-нардепа нещодавно звинувачували в підкупі виборців шляхом роздачі продуктів. Справа вийшла гучною, із залученням правоохоронних органів.

А. Табалов показав журналістам відповідь із міліції  й наголосив, що вважає тиском на нього особисто факт звинувачення в тому, чого він не робив.

Зокрема,  у документі йдеться про наступне: у місті Кіровограді нібито від імені потенційного кандидата відбувається підкуп громадян у вигляді роздачі пакетів із гречаною крупою (є відео). Проте гречану крупу, зазначає А. Табалов, ніхто не роздавав, зокрема, цього не робив Благодійний фонд Табалова.

Тож, недоброзичливцям достатньо було взяти пакет, покласти туди будь-що – або гречану крупу, або гроші, або ще щось і зробити з цього відеоматеріал. Про кого йшлося А. Табалов не уточнював.

Подібні акції є тиском на громадську організацію “Рідний Кіровоград” і на нього особисто, наголосив голова громадської організації.

Нині видача благодійної допомоги малозабезпеченим тимчасово призупиняється.