Головна Новини області Кіровоград: готуватимуть фахівців для оборони країни

Кіровоград: готуватимуть фахівців для оборони країни

0
ПОШИРИТИ

У Кіровограді будуть готувати фахівців для оборонної галузі. Третього лютого між Кіровоградським національним технічним університетом та

Державним концерном «Укроборонпром» було підписано меморандум про партнерство та співробітництво у напрямках підготовки фахівців для підприємств оборонної галузі та можливого практичного використання наукових розробок вчених університету. Крім цього, заступник генерального директора концерну «Укроборонпром» Владислав Гадіон і радник генерального ladyera директора концерну Ігор Савула провели робочу зустріч з викладачами і науковцями КНТУ.

Як повідомив перший проректор Кіровоградського viagra pro generic національного технічного університету, професор Володимир Кропівний, університет вже тривалий час вів перемовини з Державним концерном «Укроборонпром» питань підготовки кадрів для підприємств концерну та співпраці у наукової діяльності. Нарешті, перемовини завершилися підписанням документу.

Меморандумом, зокрема, передбачається використання освітніх і наукових можливостей КНТУ та науково-технічного і виробничого потенціалу підприємств концерну в процесі підготовки спеціалістів; організація стажування та навчальної практики студентів КНТУ, а також працевлаштування випускників університету на підприємствах оборонно-промислового комплексу; залучення фахівців «Укроборонпрому» до визначення тематики курсових та дипломних робіт студентів КНТУ; можливе запровадження іменних стипендій (грантів) з метою заохочення науково-дослідної діяльності студентів КНТУ у галузі оборонно-промислового комплексу. Також ДК «Укроборонпром» допомагатиме навчальному закладу налагоджувати співробітництво у площині «наука-виробництво» з підприємствами концерну.

Джерело: КНТУ