Головна Новини області Кіровоград: фестиваль пройде в майже новому парку

Кіровоград: фестиваль пройде в майже новому парку

2
ПОШИРИТИ
19 вересня у Кіровограді пройде Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль. Про це під час апаратної наради повідомила

директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації Валентина Животовська, пише сайт ОДА.
Заходи фестивалю проходитимуть на території парку імені Пушкіна.
Головне завдання музейно-туристичного фестивалю – розвиток національного туристичного продукту, налагодження ділових контактів між підприємствами і організаціями та популяризація досягнень у розвитку туризму центрального регіону.
У програмі Фестивалю, зокрема, передбачено роботу міжрегіональної туристичної виставки «Кіровоградщина запрошує – 2015», проведення конкурсів серед музейних закладів та представників туристичної галузі області, в тому числі презентацій туристичних маршрутів, презентації проектів краєзнавчо-патріотичного спрямування, проведених музеями-юридичними особами «Варто побачити, де живе пам'ять» і «Звитяга та патріотизм – зв'язок поколінь».
Окрім того, за словами Валентини Животовської, у рамках Фестивалю проходитиме презентація сільських «зелених» садиб Кіровоградщини, а також проходитиме ярмарок робіт та майстер-класи від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, фотовиставка «Мандруй Кіровоградщиною» та показові виступи вихованців туристичних гуртків Кіровограда.