Головна Новини області Кіровоград: бути чи не бути арці за мільйон гривень?

Кіровоград: бути чи не бути арці за мільйон гривень?

3
ПОШИРИТИ

На засіданні міськвиконкому було розглянуто проект рішення Кіровоградської міської ради "Про затвердження Програми капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів комунального господарства і соціально-культурного призначення м. Кіровограда на 2016-2018 роки".

Особливо гостро обговорювалося питання будівництва арки на центральному вході в Ковалівський парк, на яке планується витратити 1 млн грн. Було висловлено думку про недоречність використання такої суми на несоціально значущий об'єкт. Голова Кіровської районної ради Олександр Кришко зазначив, що ремонту потребує Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Один з членів міськвиконкому Олександр Дануца вніс пропозицію виключити зі статей видатків реконструкцію арки. Також пролунала пропозиція від активістки Тетяни Бородіни про перенаправлення цих коштів на спорудження пам'ятника спецпризначенцям у Ковалівському парку.

У результаті програму погодили за основу, а питання, що стосується реконструкціїї арки, буде розглядатися на сесії міськради 23 лютого.