Головна Новини області Кіровоград: боєць вважався безвісти зниклим

Кіровоград: боєць вважався безвісти зниклим

0
ПОШИРИТИ

На Кіровоградщині продовжують вшановувати бійців АТО. Люди вдячні воїнам за мужність, за те, що захищають нас.1 вересня у селі Соколівське (Кіровоградський район) під час урочистостей присвячених Дню знань на будівлі місцевої школи було відкрито меморіальну дошку учаснику АТО, санінструктору розвідувальної групи 3-го полку спеціального призначення Дмитру Панченку, пише Гречка.

 Він загинув 29 серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла у селі Червоносільське.

Право відкрити меморіальну дошку надали раднику голови Кіровоградської РДА з питань АТО Євгену Шкваренку та брату Дмитра Юрію Панченку. Далі всі присутні вшанували пам'ять Дмитра та всіх тих, хто загинув у зоні АТО захищаючи незалежність та територіальну цілісність хвилиною мовчання.

Вчителі школи кажуть, що Дмитро завжди був безконфліктним та ввічливим учнем. Після закінчення школи навчався у Кіровоградському медучилищі ім. Мухіна. Потім працював фельдшером у селі Ганнинське, де на будівлі місцевого ФАПу також відкрито меморіальну дошку на честь героя.

У зоні АТО Дмитро був санінструктором. 20 серпня 2014 року його розвід група виконувала бойове завдання у районі міста Іловайська Донецької області. Він загинув під час виходу із «Іловайського котла» у селі Червоносільське. З початку Дмитро вважався зниклим безвісти, а в березні 2015 року його тіло розпізнали з допомогою експертизи ДНК. У загиблого героя залишилася молода дружина та двоє неповнолітніх дітей.