Головна Новини області Кіровоград-2013:Вилучали документацію, комп’ютери, виводили в кайданках і при цьому плакали діти…

Кіровоград-2013:Вилучали документацію, комп’ютери, виводили в кайданках і при цьому плакали діти…

0
ПОШИРИТИ

IMG_7632Cьогодні на базі інформаційно-аналітичного центру "Перевесло" відбулася прес-конференція голови обласної організації "Свобода" О. Ромащенка та голови міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Сергія Горбовського з приводу тих подій, які сталися вчора. В основному вони стосувалися затримання депутата міської ради Віталія Бєлова (ми вже повідомляли про це), вилучення документації виробничого характеру на підприємствах сім'ї Онул та вчинення певних дій стосовно самого очільника міської організації УДАРу, який розбирався, хто й навіщо зняв банери з політичною рекламою партії "Проти транспортної реформи".

За словами  Сергія Горбовського, учора, 14 листопада,  перебіг усіх цих подій почався приблизно майже одночасно. Близько 7-ої ранку у квартирі депутата міськради Бєлова (фракція УДАР) виламали двері правоохоронці – він не відчинив їх, чекаючи адвоката. Після цього почався обшук. Як розповідають очевидці цих подій, зокрема, С. Горбовський, прибулі не звертали уваги на те, що у квартирі плакала маленька  3-річна донька Бєлова й туди намагалася потрапити її бабуся.

Майже в цей самий час правоохоронці зі зброєю потрапили до будинку Онулів, де понад 12 год. проводили обшуки. Обшук провели у 70-річних батьків М. Онула, у якого вилучили гроші.

За словами Горбовського, обшук проводився і в офісі корпорації "21 століття", на елеваторі (поблизу сел. Нового) та на АПК "Ніка" (с. Обознівка). На всіх підприємствах Лариси та Миколи Онулів, які також мають належність до кіровоградського УДАРу, вилучили документацію та комп'ютери. Ми запитали в пана Сергія, як прибулі аргументували ці дії – за політичну діяльність чи вони мали економічне підгрунття. Він відповів, що нібито для проведення слідчих дій. Він не пов'язує це з несплатою підприємствами податків, бо перевірка щодо цього вже проводилася.

Сам очільник міської lady era pills організації, беручи активну участь у акції проти запровадження транспортної реформи в Кіровограді, займаючись знятими сіті-лайтами з політичною рекламою партії (10 сіті-лайтів напередодні демонтували), також став об'єктом дій правоохоронців.  Він вважає їх незаконним і такими, що порушують його права громадянина. Дуже емоційно він вигукнув: "Я боюсь жити в цій країні, у цьому місті". За словами С. Горбовського, ці всі події в політичній силі пов'язуються з іменем екс-очільника області, а нині  заступником АП Президента С. Ларіним.

До речі, сам С. Ларін чи його представники можуть на нашому сайті подати  свою позицію.

Олександр Ромащенко, голова облорганізації "Свобода" від народного депутата С. Ханенка був у суді, де В. Бєлова та його помічника, 20-річного студента-юриста, засуджено до 60 днів арешту по кримінальному провадженню. Він назвав висунуті проти депутата звинувачення безпідставними й закликав усі опозиційні сили об'єднатися задля спільних дій.

Коментарі правоохоронних органів ми чекаємо.