Головна Новини області Хто на Кіровоградщині вибирає співпрацю з відомим банком

Хто на Кіровоградщині вибирає співпрацю з відомим банком

0
ПОШИРИТИ

54 відсоткам працівників бюджетної сфери м.Долинська, що на Кіровоградщині, не потрібно приходити в бухгалтерію для отримання заробітної плати. Відтепер для їхніх грошей – завжди зелене світло, і отримують вони їх миттєво та без перешкод. Зняти готівку вони зможуть у будь-якому куточку України в будь-який час доби, адже банкомати та відділення ПриватБанку є скрізь, до того ж

ПриватБанк відмінив комісію за зняття готівки в банкоматах усіх інших банків.

“Наша багаторічна співпраця з ПриватБанком не тільки взаємовигідна, але й, дійсно, приємна, – розповідає lady era pills Галина Григоренко, в.о. головного лікаря Долинської Центральної районної лікарні. – Дійсно, ПриватБанк дбає про кожного свого клієнта. Ми не тільки вчасно та безперешкодно отримуємо зарплату, але і приємні бонуси та знижки за користування картами. Крім того, керівництво банку завжди йде назустріч у вирішенні будь-яких питань, від підняття кредитного ліміту на картках співробітників до надання реальної  допомоги нашій установі”.

 

"Сьогодні керівники бюджетних установ Долинського району впевнено роблять вибір на користь ПриватБанку,  – розповідає Ольга Коваль, керівник відділення №17 Кіровоградського регіонального управління ПриватБанк, – оскільки банк пропонує зарахування коштів на зарплатні карти працівників в режимі онлайн, тобто кошти зараховуються на карту протягом 30 хвилин…".

“Для наших клієнтів, які користуються картою «Універсальна»,  банк надає ряд універсальних можливостей — від встановлення кредитного ліміту з пільговим періодом 55 днів (якщо Ви погашаєте кредит до 55 днів, банк не нараховує Вам ні відсотків, ні комісій), – розповідає Раїса Килимниченко, заступник директора – керівник направлення з надання послуг бюджетним організаціям.

На сьогодні Кіровоградська філія ПриватБанку обслуговує більше 52% бюджетних організацій та установ. Більше 50 000 працівників бюджетних установ регіону отримують зарплатню на пластикову картку ПриватБанку.

Анжела Дзінзюра, прес-служба ПриватБанку у Кіровограді