Головна Новини області Італійський діагностичний прилад отримали в Олександрії

Італійський діагностичний прилад отримали в Олександрії

0
ПОШИРИТИ

Центр ранньої діагностики працює в Олександрії.

– Діагностичний центр повністю укомплектований всім необхідним обладнанням, а саме – рентген-апаратом, лабораторією, ЕКГ, ендоскопією, УЗД апаратом та іншим обладнанням, що дає змогу проводити lady era pills повне обстеження пацієнта, – говорить завідувач Костянтин Пилипенко .

– Також можна впевнено говорити, що працюють тут висококваліфіковані працівники. Обстеження проводяться вчасно та якісно, за короткі терміни встановлюється діагноз хвороби. Але удосконалюватися завжди є куди і ми цього прагнемо.

Нещодавно заклад поповнився новим сучасним ультразвуковим приладом італійського виробництва, оснащеним усім необхідним для якісної діагностики. Саме завдяки такому обладнанню лікар виявляє хворобу на ранній стадії розвитку.

Головний лікар ЦРЛ Валентина Гарагуля розповіла про регіональний проект «Ранньої діагностики хвороб», який діє з 2010 року. З початку місяця у лікарні кожну другу суботу проводиться безкоштовне медико-діагностичне обстеження населення, особливо осіб, які два і більше років не зверталися в медичні установи і вважають себе практично здоровими. Відрадно, що сільське населення приходить на ці медичні обстеження.

Користуючись нагодою, Валентина Корніївна висловила щиру вдячність голові районної адміністрації за постійну увагу і належну підтримку районної лікарні і в цілому сільської медицини.

Джерело: За матеріалами сайту Олександрійської районної адміністрації