Головна Новини області Город на даху у великому місті (Фото)

Город на даху у великому місті (Фото)

0
ПОШИРИТИ

Власника дачі на даху висотки на Троєщині оштрафували на 12 тис. грн. 52- річний Петро Олексійович прибудував до однокімнатній квартирі будиночок на даху ще років 10 тому. Але тільки цього літа споруду помітили перевіряючі органи і прибудову визнали незаконною. За незвичайну резиденцію чоловік заплатитьштраф, але зносити її не збирається – Петро Олексійович збирає документи, щоб її узаконити, хоча будови на дахах в столиці заборонені. Сам будиночок розміром не більше 12 квадратів, збитий з ДСП, на обійсті і вікнах – горщики і вазони. "У нас нещодавно пройшли збори мешканців, і всі сказали, що його дача нікому не заважає. Його дружина, Ніна, обійшла всіх сусідів, ми всі підписи поставили. А тепер думаємо і собі пристройку зробити, ми на першому поверсі живемо, сім'я велика, а житло купити не вийде", – каже мешканка будинку Катерина Іванівна.

Сам пенсіонер навідріз відмовляється спілкуватися з пресою. Сусіди кажуть, що він у минулому працював у силових структурах. Зараз підробляє десь охоронцем, його дружина – диспетчером на хлібозаводі. "На нього lady era pills хтось поскаржився після того, як знайомий в його прибудову з дітьми в гості прийшов. Я теж була там в гостях: висота яка! Укропчик зростає, види прекрасні відкриваються," – каже сусідка.

"Деснянська прокуратура відкрила кримінальне провадження. Але ми його підтримуємо, щоб дачу не зносили. Адже він, перед тим як будуватися, дах за свій рахунок відремонтував. А в будиночку ніяких зручностей у нього немає, дві кімнатки по три метри", – сказав Басюк.
Джерело: Gazeta