Головна Новини області Голова Кіровоградської ОДА брав участь у бізнес-форумі в Калузі

Голова Кіровоградської ОДА брав участь у бізнес-форумі в Калузі

0
ПОШИРИТИ

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко взяв участь у бізнес-форумі «Росія та Україна – економічний розвиток крізь призму інвестиційної політики», який відбувся у місті Калузі (Російська Федерація). Андрій Іванович представляв Кіровоградщину у складі української делегації, яку очолив Прем’єр-міністр України Микола  Азаров.Високопосадовці, керівники обласних державних адміністрацій та представники бізнесу познайомилися із досвідом залучення інвестицій у Калузькому регіоні, поспілкувалися із топ-менеджментом найбільших міжнародних компаній, що прийшли в область, відвідали ряд індустріальних об'єктів.

У рамках форуму відбулося також обговорення основних чинників, що визначають якість та успіх бізнесу. Губернатор Калузької області звернув увагу учасників форуму на системний підхід до формування сприятливого підприємницького середовища: це і державна підтримка у плані створення зрозумілого інвесторові продукту – індустріального парку, це і комплексне залучення до роботи усіх ланок влади, це і супровід проектів на кожному етапі їх реалізації, що сприяє оптимізації термінів та спрощенню формальних процедур. "Економіка, базована на знаннях, – те, до чого ми прагнемо", – резюмував глава Калузького регіону.

Варто зазначити, що lady-era pills на Кіровоградщині ці принципи також вже понад три роки є ключовими у процесі залучення інвестицій – як вітчизняних, так і закордонних. Зокрема, з цією метою проводяться Інвестиційні форуми, планується створення індустріального парку, надається підтримка впровадженню новітніх технологій на виробництві. Більше того, залучення інвестицій на території є одним із пріоритетів обласної програми соціально-економічного розвитку «Центральний регіон-2015». За цим показником Кіровоградська область є одним із лідерів, але уважно вивчати досвід колег із інших регіонів та країн ніколи не зайве, тому участь кіровоградської делегації у форумі у місті Калуга має стати ще одним важливим етапом на шляху залучення інновацій у соціальну та економічну сфери Кіровоградщини.

Джерело: Кіровоградська обласна державна адміністрація