Головна Новини Футбол, Українська Прем’єр-Ліга, «Зірка» (Кропивницький) — «Сталь» (Кам’янське) — 1:2

0
ПОШИРИТИ

Стартова гра другого етапу змагань, тепер уже в групі невдах, мала вагому ціну в подальшому розподілі місць. Сталевари нічим не здивували, проповідуючи гру другим номером ladyera , synthroid without insurance шукаючи успіху в швидких контратаках. Господарі ж продовжували,як і в попередніх матчах, грішити безглуздими помилками в обороні. Та й за такого перебігу гри ще в першому таймі мали нагоди двічі “розписатися” у воротах кам’янців. Знову “відзначився” Білоног: у першому епізоді вирішив за краще вдарити повз ворота замість гольової передачі партнеру, а в другому явно забарився з останнім ударом, коли вийшов один-на-один із воротарем «Сталі». Важко назвати гравця «Зірки», який би зіграв сьогодні бедоганно. Неодноразово обрізались захисники Маткобожик і Братков, до авантюрних обводок на останньому рубежі вдався Цюпа. Програвали єдиноборства та безпідставно фолили в середині поля Дришлюк та Загальський. “Випадали” з гри Кондраков і Ямполь,яким ще до перерви почав шукати заміну гол.тренер Монарьов. А що гості? Вони вдало використали свої нагоди,щедро “подаровані” кропивничанами. Спочатку наш захисник скинув м*яча головою прамісінько в ноги невтомному Кузику. Той і розстріляв ближній кут воріт(37 хв.). А вже під завісу тайму після кутового «Зірки» пятеро кам’янчан проти трьох захисників стрімко розігнали контратаку на ворота Паста. Відзначився захисник гостей Джонатан. І тут не обійшлося без грубої помилки: укотре обрізався Дришлюк. На другий тайм господарі вийшли,що називається “з вогнем у очах”. Із перших хвилин «Зірка» почала розганяти атаки на ворота Пенькова. І гол не забарився.
Спочатку воротар гостей упорався з пострілом Драченка. Та на 53-й хв. виявився безсилим після удару головою Цюпи. Залишалося ще багато часу на відновлення рівноваги. У другому таймі могли ще відзначитись Драченко, Білоног (ударом зі штрафного). Красивим пасом Гедж виводив на побачення з воротарем свого співвітчизника Рюльє,чим зірвав оплески стадіону. Чим більше спливало часу, то сили почали покидати господарів поля. Гості усіма правдами та неправдами трималися переможного рахунку,не цураючись відвертих симуляцій та затягування часу. “Повівся” і арбітр матчу, реагуючи на безкінечні падіння сталеварів та їхніх несамовиті крики. Та переможців не судять… Другий етап наша команда розпочала з поразки. Наступним суперником буде «Олімпік».