Головна Новини області Футбол, Прем’єр-ліга, “Зірка” (Кропивницький) – “Чорноморець” (Одеса) – 0:1

Футбол, Прем’єр-ліга, “Зірка” (Кропивницький) – “Чорноморець” (Одеса) – 0:1

0
ПОШИРИТИ
ФК Зірка, Кропивницький

Матчу передувала прес-конференція, на якій президент "Зірки" М. Березкін презентував новий тренерський штаб команди. Віднині

головним буде 29-річний іспанець аргентинського походження Даріо Друді. Останні пять років цей спеціаліст займав посаду асистента головного тренера "Вільярреала" Марселіно. Допомагати Друді буде його земляк Хавєр Санчіс, за плечами якого 10-річний досвід роботи в іспанських клубах на різних рівнях. Далі були обговорені питання подальшого розвитку, завдання на сезон. Президент також анонсував появу нового спортивного buy delgra 200 mg директора та підсилення складу команди  3-4-ма виконавцями. Але це очікується майбутньго тижня. А поки команда зосереджена на вкрай важливій грі з "Чорноморцем"  Гра з одеситами стала продовженням попередніх невдач.

Гості на перших хвилинах здивували серією грубих прийомів. І вже на 3-й хв. суддя нагородив їх за "старання" жовтою карткою. Протистояння було рівним. Перший момент у "Зірки" виник на 27-й хвилині, коли Попов мав замикати простріл зліва, але не влучив у ворота. "Чорноморець" здебільшого  надіявся на стандарти. І вже другий кутовий приніс їм успіх. Одесити "заштовхали" мяч до воріт Паста. На lady era pills 39-й хв. відзначився Хочолава.  А на 41-й хвилині отримали свій шанс і господарі. Загальського збили в штрафній. А Кучеренко не переграв Боровика. У другому таймі картина – знайома: одна команда атакує ("Зірка"), а інша всіма силами відбивається. Найреальнійший шанс втратив Білоног. Знову на висоті кіпер гостей! Далі господарі збилися на відверту навалу, а гості останні хвилин 20 грали просто на відбій. Ще одна прикра поразка "Зірки". Далі кіровоградське дербі. На післяматчевій пресконференції наставник одеситів Олександр Бабич виказав своє задоволення грою. Дещо інші настрої у стані кропивничан. Але ж обидва клуби одностайні – попереду ще багато роботи.

О. ПОЛІЩУК.