Головна Cпорт Футбол, Прем’єр-ліга, “Шахтар” – “Зірка” (Кропивницький) – 4 :1

Футбол, Прем’єр-ліга, “Шахтар” – “Зірка” (Кропивницький) – 4 :1

0
ПОШИРИТИ
Зірка Кропивницький

Злий жереб у дебютному матчі сезону звів “Зірку” з грандом українського футболу. З перших хвилин гірники заволоділи ініциативою і не відпускали її на протязі всього відведеного арбітром ігрового часу. Друга атака номінальних господарів привела до взяття воріт

Паста. Тайсон розрізним пасом вивів на побачення з нашим воротарем Бернарда, і той легко вразив дальній кут воріт. Ішла третя хвилина гри… Запахло розгромом. Але поступово кропивничанам дещо вдалось відтіснити шахтарів подалі від своїх воріт. Активніше на флангах заграли Щедрий із Чичиковим. На 27-й хвилині мало не замкнув небезпечний навіс Бацули новачок команди Гавриш,але м’яч зрадницьки розминувся з ближньою стійкою. Як грім серед ясного неба прийшов гол у ворота “Зірки”. Обрізка в центрі,а далі скидка головою до воротаря від Кучеренка, з якої вийшла гольова передача на Тайсона. Тому нічого ladyera не залишалось,як скористатись "подарунком". “Зірка” не змирилась. Небезпечний штрафний Бацули невпевнено відбивав Пятов. Перший на добиванні Сітало – гол!

Дебютне взяття воріт відбулось на clomid pills for men 38-й хвилині зустрічі. І все ж “Шахтарю” вдалось ще раз забити м’яча в першому таймі. Під завівісу відзначився на добиванні Едуардо- 3:1. У таймі другому картина не змінилась. “Шахтар”, немов намагаючись побити всі рекорди результативності, накочував на ворота кропивничан атаку за атакою. Срна з Бернардом по черзі розривали фланги, “Зірка” відчайдушно відбивалась, лише зрідка розгортаючи свої контрвипади. Другу половину зустрічі можна з впевненістю назвати бенефісом Паста. Сейви нашого воротаря відбувались з завидною регулярністю. Особливо небезпечні були удари від Срни й Тайсона. На 71-й хвилині стався автогол. Після прострілу і рекошету м’яч від Ковальова перетнув лінію воріт Зірки. До кінця гри рахунок не змінився. Були ще удар Кучеренка вище воріт та потенційно небезпечні контратаки на ворота “Шахтаря”. Ото ж 4:1 на користь господарів. Перший млинець,за традицією, гливкий…