Головна Новини області Футбол, перша ліга. “Зірка” (Кіровоград) – “Гірник” (Кривий Ріг) – 2:1

Футбол, перша ліга. “Зірка” (Кіровоград) – “Гірник” (Кривий Ріг) – 2:1

1
ПОШИРИТИ
Чорноморець - Зірка 3:3.

Це був заключний матч першолігового чемпіонату 2015-2016 рр., тож обидві команди прагнули до перемоги. Кіровоградці хотіли таким чином привітати почесного президента команди Максима Березкіна з днем народження, а криворіжці – піднятися з 6 місця, на якому вони опинилися після останніх трьох турів, дещо повище.

Перші пів-години команди виборювали контроль над центром поля і м'ячем узагалі. Краще це вдалося кіровоградцям. Тут же почали з'являтися небезпечні моменти, але зароблене пенальті кіровоградці не реалізували – м'яч попав у стійку. Зате 29 і 31 хв. стали фатальними для гостей. Спочатку головою відзначився Олексій Чичиков, і тут же – Б. Баранець (відзначимо, що асистентом в обох випадках виступив Артем Щедрий). Гол-відповідь за три хв. розглядався як прикре непорозуміння в лавах захисту господарів, не більше.

По перерві гра вирівнялася, але гості вперто йшли вперед. Я нарахував 4-5 моментів, де вони були дуже близькими до успіху; у нас же таких нагод було дві з натяжкою… Але сталося як сталося, і рахунок не змінився.

Після матчу відбулося фейєричне видовище – вшанування кіровоградських футболістів, які вибороли путівку до прем'єр-ліги.

У добру путь, "Зірко"! 

А. Шпак.