Головна Cпорт Футбол, Перша ліга. “Зірка” (Кіровоград) – “Авангард ” (Краматорськ) – 5...

Футбол, Перша ліга. “Зірка” (Кіровоград) – “Авангард ” (Краматорськ) – 5 :1

0
ПОШИРИТИ
Зірка Кропивницький

В останніх матчах гості набрали ходи й після стартового аутсайдерства тепер вийшли в "золоті середняки", і в  Кіровограді вони lady era pills півтайму  успішно стримували атаки лідера. Тож гол визрів ніби з нічого – після гри рукою захисника в карному майданчику арбітр

призначив 11-метровий. Загальський був точним – 1 :0!  А під завісу тайму cheap prednisone for sale на 4-ій (!) доданій хвилині Борис Баранець невідпорним ударом рахунок подвоїв.

По перерві "Зірка" розвинула успіх: Лактіонов, Щедрий й ще раз Загальський вразили ворота гостей, яким, утім, удалося напрочуд легко забити гол престижу (захисники "Зірки" після 4 : 0 елементарно "стали")…

Кіровоградці впевнено очолюють турнірний пелетон із 28 очками. Наступний тур – у четвер, 22 жовтня. Кіровоградці прийматимуть маріупольский "Іллічівець".