Головна Cпорт Футбол, Перша ліга “Гірник” (Кривий Ріг) – “Зірка” (Кіровоград) – 0:0

Футбол, Перша ліга “Гірник” (Кривий Ріг) – “Зірка” (Кіровоград) – 0:0

0
ПОШИРИТИ
Зірка Кропивницький

У Кривому Розі грався центральний матч туру. Утім, перший тайм пройшов кволо, без швидкості й моментів – схоже, команди не розкривали карти. А ось по перерві були увімкнуті швидкості. Попервах команди обмінялися гостротою, а потім кіровоградці повністюй надовго заволоділи перевагою. З 70-ої по 75-ту хв. вони могли відзначитися принаймні тричі, але криворізьці рятували ситуацію, кістьми лягаючи під м'яч. А один гол суддя не зарахував через положення поза грою у  гостей. Однак наприкінці гри господарі активізувалися і навіть одного разу могли добитися успіху, але… Урешті, усе закінчилося мирно.

Наступний тур – 7 листопада. Кіровоградці триматимуть суворий екзамен, зустрічаючись на виїзді з лідером – lady-era pills київською" Оболонь-Бровар". У першому матчі у Кіровограді сильнішими були кияни – 2 : 1.