Головна Новини області Футбол, Ліга-Парі-матч, “Зірка” (Кропивницький) – “Карпати” (Львів) -1:0

Футбол, Ліга-Парі-матч, “Зірка” (Кропивницький) – “Карпати” (Львів) -1:0

0
ПОШИРИТИ
Зірка Кропивницький

За збігом обставин у Кропивницькому в ці вихідні проходив етап першості України з мотокросу. Зважаючи на історичну популярність

цього виду спорту в місті й області, прогнозовано значну кількість шанувальників потягнуло саме на схили легендарної Завадівки. Найвідданіші віддали перевагу домашній арені "Зірки". Наша команда заповнила паузу, synthroid buy online no script пов'язану з іграми збірних, міні-збором у м. Харкові. Там провела три контрольні зустрічі з командами різних ліг. Повернулась додому із поповненням. Одразу п'ять виконавців улились до складу команди. Наскільки плідними були збори, якої якості нові гравці: саме на ці запитання в першу чергу повинна була дати відповіді гра ще з одним невдахою змагань –  львівськими "Карпатами". Господарі без будь-якої розвідки з перших хвилин почали тиснути на ворота львівян. І вже на 9-й хв. мав замикати верхову подачу Сітало-неточно. Могли відкривати рахунок і гості, але їхній форвард Бланко Лещук не зорієнтувався перед воротами Паста на 25-й хв. гри.

У другій половині гри два вбивчі моменти змарнував Артем Щедрий, який у середині тайму зусиллями одноклубників виходив на побачення з Підківкою. Але в першому епізоді забарився з м'ячем, а в другому – поцілив у штангу. "Зірка" методично накочувала свої атаки на ворота львівян. І таки була винагороджена заробленим пенальті. Суддя з Макіївки зафіксував гру рукою захисника "Карпат" у своєму карному майданчику. Дебютант команди Артем Фаворов був бездоганним – 1:0! Узяття воріт сталося lady-era pills на 81 хв. До кінця матчу "Зірка" не дала жодного шансу гостям. Тож, є перша перемога!

О. ПОЛІЩУК.