Головна Cпорт Футбол, Ліга Парі-Матч. “Полтава” – “Зірка” (Кропивницький) – 1:0

Футбол, Ліга Парі-Матч. “Полтава” – “Зірка” (Кропивницький) – 1:0

0
ПОШИРИТИ
Зірка Кропивницький

Кубкова гра в Полтаві завершилась з рахунком 1:0 на користь господарів. Тренери "Зірки" випустили на поле зовсім інший стартовий

склад порівняно з грою в Дніпрі. Господарі виглядали більш збалансованішою і, що головне, більш зігранішою командою. Знайшовши слабину на правому фланзі гостей, вони раз-по-раз там ladyera розгортали свої швидкі контрвипади. Після чергових невдалих дій "Зірки" в атаці полтавчани знову "втікали" своїм лівим флангом. Два небезпечні удари привели до кутового біля воріт Ганєва. А там і взяття воріт незабарилося. Відзначився полтавчанин Ковтун на 20-й хвилині. Ігрового часу залишалось вдосталь, щоб змінити рахунок і вийти вперед.

У другому таймі "Зірка" додала обертів, часом затискаючи господарів майже усім складом до свого штрафного майданчика. Небезпечно здалеку пробивав Айтор, удари в притул відбивав голкіпер Бонь. Гості таки вразили ворота ФК "Полтава", але, на думку арбітра з Миколаєва Міланича, зробили це з порушенням правил. "Зірка" старалась виправити положення, але ні заміни, ні buy benadryl for less відчайдушні атаки так і не змінили рахунок на табло: 1:0 на користь "Полтави". Вона крокує далі в боротьбі за Кубок України. "Зірка" ж припиняє боротьбу за трофей уже на першому своєму етапі….

О. Поліщук.