Головна Новини області Є країна, яка блокує санкції проти Росії

Є країна, яка блокує санкції проти Росії

0
ПОШИРИТИ

Одна країна продовжує блокувати нові санкції проти Росії.  Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив директор представництва Financial Times у Брюсселі Петер Шпігель.  За його словами, щойно було скликане термінове засідання послів lady-era pills країн ЄС.

Письмова процедура затвердження державами-членами ЄС пакету санкцій щодо Росії поки не завершена, повідомляє Інтерфакс з посиланням на власне джерело в Раді ЄС,

"Ця процедура в даний момент в свого роду очікуванні, – говорить джерело, – так як ще повинна пройти невелика нарада послів країн ЄС для обговорення деяких аспектів імплементації обмежувальних заходів".

За його словами, після цього робота за письмовою процедурою буде продовжена.

На питання про те, чи очікується сьогодні завершення цієї процедури, співрозмовник агентства сказав: "Це цілком можливо".

Нагадаємо, прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявляв, що Словаччина висловить свій протест проти санкцій щодо Росії на саміті ЄС.

За повідомленням Єврокомісії, 9 вересня розроблені санкції повинні бути опубліковані в офіційному журналі ЄС, але їх введення в дію залежатиме від дотримання перемир'я.

Санкції проти Росії доповнять ті, які були ухвалені 31 липня, і стосуватимуться ринків капіталу, сфери оборони, товарів подвійного призначення і чутливих технологій.

Як повідомляють світові ЗМІ, санкції передбачатимуть обмежений доступ до європейського ринку капіталів для трьох великих державних нафтових компаній, п'яти банків, контрольованих державою, а також трьох компаній, які беруть участь у виробленні військової продукції.

Джерело: Українська правда