Головна Новини області Довгожитель із Кіровоградщини отримав районну стипендію

Довгожитель із Кіровоградщини отримав районну стипендію

0
ПОШИРИТИ

4 січня 90-річчя з дня народження відсвяткував ветеран війни – учасник акції «Зірка пам’яті» Дмитро Сергійович Мітіров із Новоукраїнки. Привітати із ювілеєм поважну, мудру людину , наставника і порадника завітали

керівники міста і району: міський голова Олександр Корінний, голова Новоукраїнської районної ради Валерій Савенко, заступник голови Новоукраїнської РДА Віктор Куртичан, які вручили ювіляру міські і районні відзнаки та матеріальні винагороди, побажавши довгих років життя, здоров’я, мирного неба. До поздоровлень місцевих очильників приєднались  начальник управління соціального захисту населення Тетяна Олефіренко та голова міської ветеранської організації Галина Пиндик.

Ще одним приємним подарунком для periactin appetite Д. Мітірова стала призначена районна стипендія. Відтепер, щомісяця, він отримуватиме 150 гривень. За  рішенням районної ради таку доплату отримують усі учасники бойових дій при досягненні ними 90-річчя.

Щиро дякуючи за візит та lady era pills вітання, ветеран поділився з гостями своїми думками про сьогодення і зазначив, що найкращим подарунком для нього стало б настання миру в Україні, пише сайт міськради.