Головна Новини області Донбас: волонтери з Кіровоградщини відправили на передову унікальну лазню (Відео)

Донбас: волонтери з Кіровоградщини відправили на передову унікальну лазню (Відео)

0
ПОШИРИТИ

На передову волонтери з Кіровоградщині відправили… лазню. Основою для лазні стала чеська автівка "Авіатіка". У ній повністю переробили

кузов, підняли висоту на півметра. Усередині утеплили та оббили водотривкою фанерою. Пересувна лазня обладнана баком на 450 л води, має освітлення, електророзетки та пральну машину. Вода нагрівається за допомогою твердопаливного котла або ж від електрики. Одночасно тут можуть митися троє солдат.

Автолазню передали для бійців buy viagara overnight shipping 72-ї механізованої бригади на Донеччину. Сучасну автолазню відправили на передову волонтери з Кіровоградщини. Над її виготовленням місцеві підприємці працювали протягом року.

"Волонтери, не жаліючи своїх сил, своїх грошей, своїх умінь, вони роблять для фронту все. Для того, щоб ми перемогли. Таких бань, як зробили волонтери, зараз немає. Є бані військові, які розгортаються з палаткою – трудомісткі… Це, дивіться, комплекс – приїхав, покупались, попрались і поїхав далі", – зауважив командир взводу 72-ї механізованої бригади ЗСУ Валентин Лихоліт.

lady-era pills

Джерело: 5 канал