Головна Новини області Донбас: росіяни стоять, а бойовики тікають із місць боїв

Донбас: росіяни стоять, а бойовики тікають із місць боїв

0
ПОШИРИТИ

У Раді національної безпеки і оборони повідомляють про спроби втечі бойовиків із зони проведення антитерористичної операції на Донбасі. "Користуючись припиненням активних дій, окремі бойовики намагаються

ladyera

утекти з місць боїв. Такі випадки трапляються все частіше. Зокрема, вчора о 12:00 рейдовою групою в посадці вздовж дороги "Талаківка-Комінтернове" під Маріуполем виявлено покинутий терористами автомобіль "ЗАЗ Таврія", на якому встановлено танковий кулемет "Утес". Наразі він посилив бойову міць українських прикордонників", – йдеться в повідомленні інформаційно-аналітичного центру РНБО у вівторок.

Між тим, у Радбезі не володіють інформацією про те, що російські війська залишають територію України.

Навпаки, раніше у вівторок прес-служба Державної прикордонної служби України повідомила, що частини Збройних сил Російської Федерації продовжують формування і посилення ударних угруповань в тимчасово окупованому Криму і на кордоні з Україною.

Зокрема, прикордонники повідомляють про зміцнення бойових позицій росіян навпроти ділянки Донецького прикордонного загону.

Також у відомстві поінформували, що на Мариупольско-Таганрозькій напрямку продовжується концентрація ЗС РФ. Починаючи з 7 вересня по трасі сполученням Ростов-на-Дону – Новоазовськ у бік України пройшли дві колони техніки – 172 одиниць гусеничної техніки, 30 БТР, 200 вантажівок

Джерело: Дзеркало тижня