Головна Новини області Донбас: міста залишаться без води?

Донбас: міста залишаться без води?

0
ПОШИРИТИ

На фільтрувальній станції закінчуються запаси хлору, однак через бойовиків поповнити їх немає можливості. Без питної води можуть залишитися дев'ять міст.З 19 вересня у низці міст на півночі Луганської

області може припинитися постачання питної води. Про це йдеться у повідомленні РНБО, оприлюдненому на сайті інформаційно-аналітичного центру Ради.

Повідомляється, що з п'ятниці буде припинено очищення питної води, забір якої здійснюється з р. Сіверський Донець, адже "на Західній фільтрувальній lady-era pills станції компанії "Луганськвода" залишки рідкого хлору є критичними та немає можливості поповнення його запасів, оскільки станція розміщена на території, тимчасово підконтрольній бойовикам".

"Наслідком цього може бути різке погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації в Луганському регіоні та припинення постачання питної води до міст Стаханов, Брянка, Лисичанськ, Первомайськ, Алчевськ, Красний Луч, Антрацит, Петровське, Попасна", – зазначили в РНБО.

Нагадаємо, що після влучення снаряда в трансформатор Луганської ТЕС у місті Щастя без електрики залишилися близько мільйона жителів півночі Луганської області. Станом на ранок четверга, 18 вересня, на електростанції було відновлено роботу двох енергоблоків.

Джерело: Дзеркало тижня