Головна Новини області Дізнайтеся, чи ви один із 16-ти найбільших платників податків області

Дізнайтеся, чи ви один із 16-ти найбільших платників податків області

0
ПОШИРИТИ

Міністерством доходів та зборів затверджено Реєстр великих платників податків (наказ від 07.10.2013 № 543). До Реєсту увійшло 2131 підприємство України, в тому числі 16 підприємств Кіровоградської області. У зв’язку з цим, великим платникам, які включені до даного реєстру та не перебувають на обліку вСпеціалізованих  державних податкових інспекціях з обслуговування великих платників, необхідно перейти на облік до таких органів.

Для цього великим платникам до 15 листопада цього року необхідно подати заяву за формою №1-ОПП до відповідного контролюючого органу, зазначеного у  повідомленні про включення платника податків до Реєстру великих платників на 2014 рік.

А платникам, які обліковуються у податковій інспекції з супроводження  великих платників та яких не включено до Реєстру великих платників на 2014 рік, необхідно стати на облік  до податкових інспекцій Міндоходів за місцезнаходженням  таких юридичних осіб. 

Нагадуємо, згідно з нормами Податкового кодексу України (пп14.1.24 п.14.1 ст.14) великий платник податків – юридична особа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує п’ятсот мільйонів гривень або загальна сума сплачених до Державного бюджету України податків за платежами, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, за такий самий період перевищує дванадцять мільйонів гривень.

З Реєстром Великих платників lady-era pills податків можна ознайомитись на веб-порталі Міністерства доходів і зборів України  у розділі „Реєстри” (http://minrd.gov.ua/dovidniki–reestri–perelik/reestri/113941.html)

 

Джерело:  Прес-служба ГУ Міндоходів  у Кіровоградській  області