Головна Новини області Діючий мер отримав найвищий рівень підтримки

Діючий мер отримав найвищий рівень підтримки

0
ПОШИРИТИ

Опираючись на дані, затвердженні рішенням Новоукраїнської територіальної виборчої комісії, можна констатувати, що на 25-ти округах із 26-ти, на яких відбувались вибори

до Новоукраїнської територіальної громади, більшість голосів виборців отримали депутати від ВО "Батьківщина", саме представники цієї політичної сили складають основу команди Олександра Корінного. Лише через специфіку недолугого закону, у якому відіграє більшу роль партійний рейтинг, депутатами будуть визнані навіть ті, хто поступився лідерам електоральних уподобань кількістю голосів на своєму окрузі. Тож обраними депутатами більш всього стануть 13 кандидатів, які балотувались від районної організації ВО "Батьківщини".

ladyera

             Здобули необхідну кількість голосів для представлення у Новоукраїнській міській раді територіальної об’єднаної громади представники ще п’яти політичних сил.

             Беззаперечну підтримку – понад 65% відсотків  голосів отримав і нині діючий міський голова Олександр Корінний – удвічі більше ніж у найближчого конкурента, і це, не зважаючи на herpes pills for sale потоки відверто неправдивої інформації, яку поширювали опоненти. Високий рівень довіри громадян свідчить про те, що жителі Новоукраїнської міської ради позитивно оцінюють роботу міського голови, його команди, а мешканці населених пунктів, які приєднуються до громади також мають довіру до людей які працюють, а не займаються політиканством.

Джерело: Новоукраїнська міська рада