Головна Новини області Депутат Кіровоградської облради вважає, що рішення має приймати сама, а не під...

Депутат Кіровоградської облради вважає, що рішення має приймати сама, а не під тиском

0
ПОШИРИТИ

Учора в Кіровоградській обласній раді було спекотно. Пристрасті, як відомо, розігралися через призначення Президентом нового голову ОДА, колишнього регіонала й члена команди С. Ларіна С. Кузьменка. Акції протесту із Площі Героїв Майдану перемістилися в зал облради. Активісти, серед яких були євромайданівці, представники політичних партій, військовики (судячи по формі), громадськість вимагали від депутатів прийняти рішення в інтересах громади.

Зал був повен, стояли навіть під вікнами. Такого тут не було з часів Майдану. Проте тиск на депутатів тривав, а відповідного рішення про підтримку зняття С. Кузьменка так і не прийняли. Тоді активісти почали вимагати від депутатів облради скласти повноваження.

Серед виступаючих був депутат  К. Яринич, який нині належить до команди Президента П. Порошенка. Він заявив про недопустимість тиску. Кожен із lady era pills депутатів має сам вирішити, як йому діяти в цій ситуації.

Багатьох депутів обурило сталення до них з боку автивістів, викрики та заклики. Серед тих, хто склав депутатські повноваження була Ірина Малик. Варто сказати, що вона належить до тих депутатів облради, які завжди мали свою думку, працювали в інтересах громади. ЇЇ важко звинуватити в належності до колишної влади – просто виважений у всьому депутат. На своїй сторінці в Фейсбук вона чітко виклала свою позицію. Ірина Малик написала:

Ну от готова написати свою позицію по сьогоднішній ситуації в обласній раді. Заяву про складання депутатських повноважень написала та віддала в раду. Вважаю, що найголовніше лишатися самою собою у будь- яких ситуаціях. Не терплю тиск та неволю в жодних проявах. Тому як мені виступати, голосувати, які рішення приймати визначаю сама. І хто б не був при владі регіонали, бютівці, свободівці судитиму людей виключно за конкретними вчинками. Вдячна долі, що не належу до жодної політичної партії і тому звільнена від будь -якого партійного іга. Втішена, що, сьогодні, як депутату, вдалося довести до завершення справу, про призначення керівника Бобринецького інтернату. Не дивлячись на майже піврічний супротив керівництва департаменту освіти та конкретно депутата Корецького. Прикро, що не змогла, не встигла відстояти Пантаївський інтернат. Але опускати руки пантаївським освітянам не варто, ще повоюємо. Дякую колегам бувшим партійцям "Фронту Змін" – ви гарна команда. Дякую за спільну роботу, шановному Анатолію Єгоровичу Короткову – голові комісії освіти, в якого я дуже багато чому навчилася. Прошу вибачення у всіх Кіровоградців, які за мене голосували, за незавершені справи. Продовжую працювати далі, але без депутатського мандата.

Ірина Малик