Головна Новини області День міста Кіровоград святкуватиме скромно

День міста Кіровоград святкуватиме скромно

0
ПОШИРИТИ

Незабаром Кіровоград відзначатиме Дня міста. Святкування цього року буде скромне, виходячи із загальної соціально-економічної ситуації, що склалася в країні, та фінансових можливостей.  – Минулого тижня я був у Києві і зустрічався з представниками

державної влади із кількох питань, у тому числі – з приводу фінансування заходів, присвячених 260-річчю Кіровограда, – розповів сьогодні на апаратній нараді секретар міської ради Іван Марковський. – Хоча до цього ледь не кожен народний депутат заявляв у пресі, що він домігся виділення значної суми коштів для Кіровограда на святкування, проте насправді нічого виділено не було. Є надія на те, що якісь гроші надійдуть для нашого міста лише після виборів до Верховної Ради. Політична ситуація теж залишається дуже складно, перемир’я хитке, немає ніякої гарантії, що військові дії не будуть відновлені. Скасувати святкування не будемо, але воно буде дуже скромне, робитимемо його без витрат з бюджету, на власному ентузіазмі.
 Заступник міського голови Олексій Олійник додав, що через ситуацію в Донецькій та Луганській області вже виникли проблеми у кіровоградських підприємств, що співпрацюють з тамтешніми заводами – через проблеми з роботою податкових служб.
 Іван Марковський нагадав також, що завтра – сесія Кіровоградської міської ради, на якій розглядатимуться всі питання порядку денного, крім земельних. Із тих, що вноситимуться додатково, будуть лише нагальні питання, пов’язані зі змінами у фінансуванні тих чи інших галузей.

Джерело: Кіровоградська міська рада lady-era pills