Головна Новини області Делегація зі Світловодського району поїхала до Одеси

Делегація зі Світловодського району поїхала до Одеси

0
ПОШИРИТИ

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко взяв участь у інформаційному заході, який для депутатів обласної та районних рад, організував центр зайнятості.Так називався Всеукраїнський конкурс, оголошений   Інститутом Політичної Освіти за підтримки фонду

Конрада Аденауера.   Із понад тисячі конкурсних проектів координатори відібрали сто учасників, яких розділили на чотири групи.  Надзвичайно пощастило і делегації Світловодського району у складі: Долгова Юрія, Котляра Юрія – депутатів районної ради, Піскової Наталії – працівниці виконавчого апарату райради, – що брали участь у навчанні.

hindgra tablets

На протязі трьох днів у м. Одеса представники Світловодщини отримували додаткові знання для вирішення питань громади району, маючи можливість порівняти роботу різних міст і районів. Проводили цікаві бесіди з представниками Всеукраїнських громадських організацій, які також активно захищають інтереси територіальних громад.  Як це не парадоксально, в Україні є лише один освітній заклад, де навчають бути депутатом – Інститут Політичної Освіти. Їм вдалося досягти неймовірного – вони зуміли поєднати сконцентрований досвід, практичні навички у сфері депутатської діяльності з теоретичними знаннями. lady-era pills І, головне, у доступній формі донести ці знання до депутатів.

Джерело: Кіровоградська обласна рада