Головна Новини області Дані розвідки: коли бойовики рушать у наступ

Дані розвідки: коли бойовики рушать у наступ

0
ПОШИРИТИ

Україна може стати успішною, а цього намагається не допустити Росія. За даними розвідки, уже на вихідні бойовики при підтримці свої покровителів із Москви рушать

в наступ. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Юрій Луценко.

“Дві новини, lady-era pills добра і погана. Добра: коаліційна угода має всі шанси завтра бути парафована 5 парламентськими демократичними партіями. Особлива подяка – представникам Самопомочі, які взяли на себе роль модератора і гасили пристрасті політичних ветеранів. Якщо завтра все буде так само конструктивно – документ буде оприлюднено для громадського обговорення.

 Погана: за даними розвідки окупаційно- терористичні війська вже в суботу- неділю можуть спробувати розширити територію ракової пухлини лнр/днр. Це стане серйозним випробуванням і для військових, і для всіх державних механізмів, і для кожного громадянина.

 Впевнений, що abilify no prescription river pharmacy ці два процеси – взаємоповязані. Завдання Путіна – не захопити частину нашої території, а не дати всій Україні стати європейською країною. Війна для Кремля – спосіб зірвати наші єврореформи і не допустити прикладу кращого життя біля своїх кордонів.

 Тому нам потрібні і військові і політичні перемоги.

 І як і рік тому, перед Майданом, все в наших руках.”