Головна Новини області ДАІ: комунальники не готові до зими!

ДАІ: комунальники не готові до зими!

0
ПОШИРИТИ

Як повідомляє прес-служба ДАІ, з 1 по 20 жовтня в Україні проводився осінній комісійний огляд вулично-дорожньої мережі. Попередні висновки невтішні: дорожньо-комунальні організації практично не готові до роботи в зимовий період.  За даними Державтоінспекції, у комунальників відсутня необхідна кількість сучасної снігоприбиральної техніки, а більшість наявної знаходиться в непридатному стані. "Вкрай повільними темпами йдезаготівля достатньої кількості протиожеледних матеріалів (піщано-соляних сумішей), а також відсутній необхідний запас паливно-мастильних матеріалів", – підкреслили у відомстві.

 Також у ДАІ стурбовані наявністю ям на проїжджій частині автомобільних доріг і вулиць, більшість з яких утворилися ще на початку весни. "З причини того, що дорожньо-комунальними організаціями протягом будівельного сезону роботи з ліквідації ям виконувалися дуже повільними темпами, на сьогодні їх загальна площа lady-era pills становить майже 2 млн. квадратних метрів", – резюмували в Державтоінспекції.

 На усунення недоліків, виявлених під час контрольних перевірок, посадовим особам дорожніх організацій вручено 843 обов'язкових до виконання приписів Державтоінспекції, більшість з яких на сьогоднішній день не виконано.
Джерело: Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України