Головна Новини області Чому заступник голови ОДА повинен займатися видачею довідок, шумом у батареях та...

Чому заступник голови ОДА повинен займатися видачею довідок, шумом у батареях та трансформатором?

0
ПОШИРИТИ

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Чернявський розглянув низку скарг, з якими жителі Кіровограда та області звернулися до обласної державної адміністрації. Зокрема, житель Кіровоградського району, який проживає у селі Підгайці, звернувся до заступника голови ОДА з проханням розглянути питання щодо можливості винесення трансформатора за межі його земельної ділянки. Жителька обласного центру,що проживає по провулку Артилерійському, просила Олександра Чернявського допомогти їй отримати довідку з міського водоканалу для оформлення пенсії.

Ще один житель обласного центру, який проживає по вулиці Пацаєва, звернувся з проханням посприяти йому у вирішенні питання щодо погашення заборгованості за комунальні послуги.
Також до Олександра Чернявського звернулася жителька Кіровограда, яка проживає по вулиці Кірова, 2, щодо надмірного рівня шуму у батареях при подачі тепла.
Олександр Чернявський дав доручення профільному підрозділу облдержадміністрації детально розібратися по кожному зверненню та надати допомогу заявникам.

Джерело: Кіровоградська ОДА

ladyera