Головна Новини області Чи буде паводок у Кіровограді

Чи буде паводок у Кіровограді

0
ПОШИРИТИ

Незважаючи на значне потепління, Кіровограду найближчим часом не загрожує різке зростання води у водоймах, що може призвести до cheap viagra without a script

паводку. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту ladyera УНН-Центр повідомив начальник міського управління з питань надзвичайних ситуаціх та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради Сергій Коваленко.

"Ми щоденно проводимо контроль за погодно-синоптичними умовами: температурою повітря, рівнем снігу і глибиною промерзання ґрунту. Наприклад, 28 січня зранку рівень промерзання ґрунту становив 18 см, що є незначним показником і дає можливість ґрунту поглинати воду, яка з'являється у результаті танення снігу. За останні дні ми спостерігаємо незначне зменшення і рівня снігу. До того ж ми щодня на кілька сантиметрів знижуємо рівень води у Кіровоградському водосховищі на Новомиколаївці, аби підготувати водойму для притоку нової води. Таким чином, ми попереджуємо появу паводку. За прогнозами обласної гідрометеорологічної стнації, температура повітря до кінця місяця буде коливатись у плюсово-мінусових показниках. Спотерігатимуться і тумани. Така погода сприятиме поступовому таненню снігу, природній фільтрації води в землю. Враховуючи рівень води у нашому водосховищі, погодні умови, ми сподіваємось, що паводку на буде і на сьогодні такої загрози немає", – розповів С.Коваленко.

За словами посадовця, такі значні опади, що спостерігались цьогоріч, в області востаннє були зафіксовані у 2006 та 2010 роках. Тоді паводконебезпечний період тривав до квітня.

Наразі в Кіровограді теж розробляють план на випадок надзвичайної ситуації. Найближча робоча зустріч запланована на 1 лютого за участю усіх відповідних служб.

Нагадаємо, у січні рівень снігу в Кіровограді перевищив середньомісячну норму.