Головна Cпорт Чемпіонат світу, відбірковий матч. Україна – Ісландія – 1:1

Чемпіонат світу, відбірковий матч. Україна – Ісландія – 1:1

0
ПОШИРИТИ
Чемпіонат миру по футболу

Склад збірної України: Пятов, Бутко, Соболь, Кучер (капітан),

Степаненко, Ярмоленко, Коноплянка, Сидорчук, Коваленко, Ракицький, Зінченко.

Голи: Фіннбогасон (5-та хв.), Ярмоленко (41-ша хв.). На 82-й Коноплянка не реалізував 11-метровий (стійка).

Щонайперш, дякуємо Федерації футболу України за акредитацію діалогівського представника на цей важливий матч. З іншого боку, нам, якійсь сотні журналістів, на трибунах стадіону-велетня було якось сиротливо й незатишно, хоча своїм гласом волаючого в пустелі ми, як могли, підтримували наших хлопців.

Незвичний, ой, незвичний склад побачили всі ми напередодні матчу, коли в заявці 23-х не було знайомих Хачеріді, Гармаша, Безуса, Рибалки… А за пару годин до матчу – до стартового складу не потрапили досвідчені Ротань, Зозуля, Федецький. А тут ще – ночви холодної води на голову новоспечених збірників – не без допомоги капітана українців Кучера ісландці відкрили рахунок уже на 5-й хв.!

…Оговталися наші не одразу. А ще на 11-й хв. протягом трьох (!) секунд було створено 2 супермоменти біля наших воріт (знову помилився Кучер), але пронесло. За кілька хвилин пару моментів виникло вже поблизу воріт ісландців, але ворота залишилися «на замку». Наші суперники почали вміло сушити гру, а українці – довго й повільно осмислювати свої дії, що було на руку не надто швидким, але вмілим гостям. Та наприкінці першого тайму вдався потужний дальній удар Ракицькому, і Ярмоленко вдало зіграв на добиванні – 1:1!

Що показав перший тайм? Трикутник Зінченко – Коваленко – Сидорчук був малопомітним. Кілька гострих випадів справа Ярмоленка не знаходили підтримки у партнерів, а Коноплянка зіграв якщо не геть погано, то далеко не найкращий матч. Та ще й примудрився не 82-й хв. поцілити в штангу, пробиваючи 11-метровий, зароблений Бутком… Після цього з’явилося тривожне відчуття, що наші не виграють… Навіть із появою швидкого Зозулі в атаці українців великої гостроти не додалося…

Утім, не поспішаймо посипати голову голову попелом – команда лише на початку свого творення становлення. Це ж був перший у житті матч на посту головного тренера Андрія Миколайовича Шевченка, ще донедавна – грізного європейського форварда Шеви. 29 вересня йому виповниться лише 40 років.

Після матчу він зазначив, що рішення, аби пенальті бив Коноплянка, прийняв він, головний тренер, ще до матчу. А ще йому сподобалася гра наших на флангах, звідки виходила вся гострота (зокрема, й зароблений пенальті).

Найважливіші цифри: наприклад, однакова кількість ударів по воротах суперників – це предмет розмови й повного аналізу матчу тренерським складом і гравцями.

Дійсно, дискваліфікація кількадесятитисячного стадіону доволі суттєво вплинуло на результат матчу.

Інші матчі групи, на диво, завершилися не просто внічию, а так само – 1:1! Фінляндія – Косово та Хорватія – Туреччина. Тож команди, які грали на виїзді, можуть вважати себе лідерами після першого туру, хоча в усіх шести збірних – по 1 очку.

Наступний матч збірна України проведе 6 жовтня в Туреччині.

lady era pills lower tabs overseas Катарина БЕЗТАКА, спеціальний кореспондент, акредитований на матч Федерацією футболу України.

Фото автора.