Головна Новини області Це Україна попросила відкласти застосування економічної частини угоди

Це Україна попросила відкласти застосування економічної частини угоди

0
ПОШИРИТИ

Росія дала чітко зрозуміти, що в разі ратифікації Угоди про асоціацію ЄС та України, може розпочати повномасштабну економічну війну. Про це заявив на засіданні Європарламенту єврокомісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле.

"Всі з вас говорили на користь миру. Російські війська знаходяться на території України. Вони (Росія – ред.) дуже чітко дали зрозуміти, що як тільки асоціація буде ратифікована Верховною Радою, то того ж дня, не пізніше, вони приймуть подальші економічні обмеження", – розповів єврокомісар. "На додачу до військової загрози, ми постаємо перед загрозою повномасштабної економічної та торгівельної війни", – додав Фюле. lady-era pills

Він пояснив, що це Україна попросила відкласти застосування економічної частини асоціації.

"Причини були логічні і зрозумілі. Економіка проходить серйозні випробування. І вони хочуть мати більше часу для прийняття умов і тарифів, про які ми домовились", – сказав Фюле.

Він заспокоїв євродепутатів, що Україна і ЄС працюватимуть над реформами і відновленням України в рамках Ради асоціації, та її розгалуженої структури.

"У нас є ратифікація, підготовленої угоди, ми маємо застосування політичної частини. Ми домовились, що реформи продовжаться", – запевнив Фюле.

Джерело: Українська правда