Головна Новини Будемо з цукром? Запустився Олександрійський цукровий завод

Будемо з цукром? Запустився Олександрійський цукровий завод

0
ПОШИРИТИ

Відбулося засідання круглого столу з питань розвитку цукрової галузі на Олександрійщині. Серед низки обговорюваних питань акцент був зроблений на подальшу модернізацію Олександрійського цукрового заводу та збільшення потужностей виробництва, дотримання правил безпеки

праці та покращення умов роботи заводчан, впровадження у виробництво альтернативного палива. Голова райдержадміністрації Віталій ЗГАМА, відкриваючи засідання, наголосив, що  в Олександрійському районі планомірно ведеться робота по стабілізації ситуації у цукровій галузі, яка є однією з провідних гілок промисловості області. За його словами, за останні роки динаміка виробництва цукру в районі свідчить про сталий розвиток галузі. – Наш район ladyera – невід’ємна частка промисловості країни, – зазначив Віталій Миколайович, – тому, сприяючи розвитку нашого краю, одночасно ми виконуємо і державну програму активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Сьогодні районна влада, у співпраці з аграріями Олександрійщини, має забезпечити прискорення розвитку однієї з пріоритетних галузей регіону та сприяти позитивним зрушенням в економіці району.

Леонід Третяк, комерційного директора Олександрійського цукрового заводу, доповів про підготовку до нового сезону цукроваріння, наявність та якість сировини, укомплектованість персоналом та можливості щодо збільшення потужностей виробництва цукру.

Також присутні розглянули питання щодо збільшення площ посівів цукрового буряку, реалізації майбутнього урожаю.

Підбиваючи підсумки засідання, голова РДА Віталій ЗГАМА зазначив: «Ми всі повинні усвідомити, що розвиток району і, зокрема, цукрової галузі, залежить від системної і виваженої роботи кожного з нас. Адже ми маємо усі передумови і можливості для вирощування і переробки цукрового буряка».

Джерело: по матеріалах сайту  Олександрійська райдержадміністрація