Головна Новини області Бойовики вибрали нову тактику розвідки

Бойовики вибрали нову тактику розвідки

0
ПОШИРИТИ

Міни нещодавно розривалися в Водяному та околицях (Донецька область).  Цю територію у штабі АТО називають сірою зоною. Через

складну ситуацію проїзд туди заборонений. Неподалік села розташовані позиції українських морських піхотинців. По цих позиціях прицільно били бойовики з Саханки та Комінтерново.

Останні lady era pills дні піхотинці особливо пильно стежать за рухом противника. Варто наголосити, що після оголошення чергового раунду перемовин у Мінську,  ситуація на маріупольському напрямку лише загострилася. У ту ніч, коли було проголошено про тишу, кажуть бійці, полізли бойовики.

Натомість в ОБСЄ вчора говорили лише про обстріл окупованого Комінтернового – розбиті будинки. Туди заїжджають екіпажі спостерігачів, які  базуються на окупованих територіях. Наші бійці стверджують, що неодноразово спостерігачів ОБСЄ супроводжували  бойовики. На думку одного з наших командирів, під buy lasix without a prescription прикриттям спостережної місії днрівці проводять розвідку, бо тиждень тому місія намагалася отримати дозвіл на проїзд українськими бойовими позиціями. Їх супроводжували 2 машини (джипи) з бойовиками. Військовики, зрозуміло, такого дозволу не дали, а нагадали представникам місії про протокол їхньої оргнізації, ідеться в новинах ТСН.