Головна Новини області Бойовики почали штурм аеропорту

Бойовики почали штурм аеропорту

0
ПОШИРИТИ

Очевидці повідомляють, що в районі аеропорту видно 2 вогнища з чорним димом. Бойовики продовжують масований обстріл Донецького аеропорту. Про це повідомляє сайт 62.ua з посиланням

на інформацію місцевих жителів lady-era pills у соцмережах.

"Донецьк – особливий статус, це добре, тепер вранці прокидаємось від "законної" артилерії", – повідомляють очевидці в соцмережах.

"Недобрий ранок в Донецьку. Путилівка – чути, як свистить над головою, 15-ї ділянка. У нас були чутні вибухи, а за ними пішли автомати", "10-15 хв тому було чутно відпрацював Град, пару хвилин тому – мінометний обстріл, між вильотом снаряда і приземленням всього 3 секунди", – пишуть донеччани.

За інформацією очевидців, в районі аеропорту видно два вогнища чорного диму, один дуже великий. Стовп диму з боку Спартака, 2-й – поле між "Метро" і Спартак. Далі злітна смуга у Веселого, весь горизонт у слабкому димі", – інформують очевидці.

Відзначені потрапляння училища № 58, також повідомляється, що снаряд потрапив в газопровід.

За інформацією донецької мерії, станом на 9.00 в місті знову чутні звуки залпів і вибухів в районі донецького аеропорту, в небо піднімаються клуби диму.

У трьох районах – Київському, Куйбишевському та Петрівському – лишаються знеструмленими 39 трансформаторних підстанцій.

Як повідомлялося раніше, бойовики почали масштабний штурм Донецького аеропорту 12 вересня. Українські військові відбили атаку, але обстріл з боку окупантів продовжилися. Увечері 14 вересня активні бої відновилися.

Джерело: Дзеркало тижня