Головна Новини області Бойовикам не дають почуватися вільно

Бойовикам не дають почуватися вільно

0
ПОШИРИТИ

У Широкіно, Комінтернове та Водяне – найгарячіші точки маріупольського  напрямку.  Провокативний вогонь бойовики вели до обіду,

стріляли з кулеметів і гранатометів. Часом українські воїни просто під обстрілами зводять свої позиція та риють окопи. У сюжеті військового журналіста ТСН М. Бухан ідеться про те, як за допомогою лопат, сокир морські піхотинці почали окопуватись, але противник роботи перервав. До Комінтернового звідси – не більше кілометра. Морпіхи й займають нові позиції, щоб краще бачити бойовиків.

Ще місяць тому Комінтерново під Маріуполем було сірою зоною, яку не контролювали ні бійці Збройних Сил України, ні незаконні збройні формування. Після зухвалого наступу за день до Мінських домовленостей терористи зайняли населений пункт. Нині мирні мешканці до Комінтернового заїжджають для того, щоб lady era pills вивезти власні речі – хто залишатися на окупованій території не захотів.

А більшість із тих, хто залишився, нову владу, кажуть наші бійці, прийняли ледь не з радістю. Попри все це, воїни чекають наказу зайти в Комінтерново  й cymbalta over the counter викинути звідти терористів. Бо це – український населений пункт за всіма домовленостями.