Головна Новини області Артобстріл у Донецьку: 8 мирних мешканців поранено, 11 – загинули

Артобстріл у Донецьку: 8 мирних мешканців поранено, 11 – загинули

0
ПОШИРИТИ
Артобстріл у Донецьку: 8 мирних мешканців поранено, 11 – загинулиУ Донецьку вночі з 14 на 15 серпня терористи застосували проти міста запалювальні бомби, про це йдеться на сайті міського голови та міської ради м. Донецька.
"Ніч на 15 серпня в Донецьку пройшла напружено. Бойові дії у вечірній і нічний час розгорталися в Петровському і Ленінському районах міста. Мешканці мікрорайону Широкий о 22.00 спостерігали світлові спалахи в небі, імовірно запалювальні бомби, а потім заграву в районі хутора Широкий", – йдеться на сайті.

Мешканці селища шахти "Трудовська" говорять про обстріли з важких знарядь і руйнування житлового фонду.
Через учорашній артобстріл пошкоджено будівлю Донецького обласного краєзнавчого музею.
З 11 до 18:00 терористи обстрілювали місто Моспине – на його територію випустили більше 90 снарядів. Результат, пише мерія, – 40% міста постраждали. "Повністю або частково зруйновані 20 приватних житлових будинків, зупинено роботу шахти Моспінської, згоріли 2 квартири гуртожитки шахти", – говориться.
За добу у Донецьку зазнали поранень 8 мирних мешканців, 11 донеччан загинули.
Станом на 9.30 у місті "напружено".
Джерело: Gazeta
В суботу, 16 серпня, словацька газовий оператор Eustream почне тестувати газопровід Вояни-Ужгород. 16 серпня розпочнеться тестування газопроводу Вояни-Ужгород Передбачається поступове тестування трубопроводу, який здійснюватиме реверс газу зі Словаччини в Україну. Тестування складатиметься з запуску і фази перевірки надійності. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії. У повідомленні також сказано, що під час пробного запуску будуть прийматися пропозиції від постачальників на використання потужностей газопроводу. Після завершення тесту, на початку вересня, можна буде починати комерційне використання ділянки, – йдеться в повідомленні. Нагадаємо, українська компанія "Укртрансгаз" підписала меморандум із словацькою Eustream. Згідно з підписаним документом реалізація проекту щодо забезпечення реверсу газу зі Словаччини в Україну складається з двох етапів. Перший етап передбачає введення в експлуатацію певного технічного потенціалу по реверсу газу в Україну з 1 жовтня поточного року, а другий етап розпочнеться з 1 березня 2015. 28 квітня "Укртрансгаз" і Eustream домовилися про реверс газу в Україну. <br /><br /> <a href="http://ura-inform.com/uk/economics/2014/08/15/16-avgusta-nachnetsja-testirovanie-gazoprovoda-vojany-uzhgorod">Источник</a>