Головна Надзвичайні події Апаратна нарада з Андрієм Назаренко: McDonald’s у Кропивницькому, нова команда очільника ОДА...

Апаратна нарада з Андрієм Назаренко: McDonald’s у Кропивницькому, нова команда очільника ОДА та приїзд міністра економіки

33
ПОШИРИТИ

Сьогодні, 15 вересня відбулась апаратна нарада голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Назаренка.

Редакція порталу «Діалог» зібрала головні моменти, що були висвітлені на апаратній нараді.

Голова Кіровоградської ОДА розпочинає формувати нову команду.

«Я розпочинаю формування своєї команди. Я вже направив до Кабінету Міністрів на погодження кандидатури своїх заступників. Підбираючи кандидатури, я виходив із критеріїв трьох «П»: порядність, професіоналізм та патріотизм. Я сподіваюсь, що вони всі пройдуть походження і будуть призначенні на посаду», – заявив Андрій Назаренко.

Міністр економіки, торгівлі та сільського господарства України відвідає Кропивницький.

Восьму міжнародну виставку AGROEXPO, яка проходитиме з 30 вересня по 3 жовтня, планує відвідати міністр економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко. Також очікується приїзд прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, додав голова ОДА.

Ресторан швидкого харчування McDonald’s може з’явитися у Кропивницькому.

«Нині ведуться переговори з міським головою Кропивницького Андрієм Райковичем та інвестором», – зазначив Назаренко.

«Перший крок зробив. Вірю, буде і другий, і третій. У Кропивницькому має з‘явитися McDonalds. Це маркер інвестпривабливості території», – повідомив Андрій Назаренко у Телеграм каналі.