Головна Статті 13 фактів про посмішку

13 фактів про посмішку

15
ПОШИРИТИ

1. Посмішка підсилює імунну систему.

2. Посмішка заразлива. І це не просто слова, усмішка дійсно заразлива, так кажуть вчені. У дослідженні, проведеному з цього приводу в Швеції, людям з великими труднощами вдавалося хмуритися, коли вони дивилися на усміхнених людей, їх м’язи самі прагнули висловити посмішку на своєму обличчі.

3. Посмішка знімає стрес. Ваше тіло негайно починає виробляти ендорфіни, коли Ви посміхаєтеся, навіть коли змушуєте себе це зробити. Це раптова зміна настрою допоможе Вам відчувати себе краще і зняти стрес.

4. Посміхатися простіше, ніж хмуритися. Вчені виявили, що Вашому тілу доводиться більше працювати і більше м’язів, щоб насупитися, ніж це відбувається при посмішці.

5. Посмішка — це універсальна ознака щастя. Незважаючи на те, що рукостискання, обійми і поклони мають різні значення в різних культурах, посмішка відома у всьому світі і у всіх культурах, як ознака щастя і схвалення.

6. Ми посміхаємося навіть під час роботи. Хоча на роботі ми посміхаємося менше, ніж вдома, 30% досліджуваних людей посміхалися від 5 до 20 разів на день, а 28% посміхалися більше 20 разів, перебуваючи на своєму робочому місці.

7. При посмішці використовується від 5 до 53 лицьових м’язів. Тільки посмішка може змусити Ваше тіло використовувати до 53 м’язів одночасно, хоча деякі види посмішок обходяться 5 рухами м’язів.

8. Діти народжуються відразу з можливістю посміхатися. Діти багато чому вчаться з поведінки і звуків, спостерігаючи за людьми навколо себе, але вчені вважають, що всі діти народжуються з цією здатністю, тому що навіть сліпі діти можуть посміхатися.

9. Посмішка може допомогти отримати підвищення. Посмішка робить людину більш привабливим, товариським і впевненим, і люди, які більше посміхаються, з більшою ймовірністю отримують підвищення по службі.

10. Посмішка є найбільш відомим виразом обличчя. Люди можуть розпізнати усмішку на відстані до 100 метрів, що робить її легко впізнаваним виразом обличчя.

11. Жінки посміхаються частіше, ніж чоловіки. Зазвичай жінки посміхаються частіше, ніж чоловіки, але коли вони беруть участь у схожій роботі або приймають схожі соціальні ролі, то вони посміхаються з однаковою частотою. Цей висновок змушує вчених повірити в те, що гендерні ролі є досить гнучкими. Хлопчики, однак, посміхаються рідше, ніж дівчата, які також частіше застосовують зоровий контакт.

12. Посмішка більш приваблива, ніж макіяж. Дослідження, проведені Orbit Complete, показали, що 70% людей знаходять жінок більш привабливими, коли вони посміхаються, ніж коли вони носять макіяж.

13. Існує 19 різних типів посмішок. Численні дослідники визначили 19 типів посмішок, розділивши їх на дві категорії: поважні «соціальні» посмішки, які використовують менше м’язів, і щирі «чуттєві» посмішки, які використовують більше м’язів на обох сторонах особи.